0

VerGelsin Hakkında

 • Vergelsin Nedir?
  19.04.2020 01:41:17
 • City of the Future
  19.04.2020 01:41:31
 • The Netherlands
  19.04.2020 01:41:57
 • Norveç
  19.04.2020 01:42:11


Hakkımızda

Günlük hayatta ürünlerin fiyatının yüksek olmasının pek çok kişiyi olumsuz etkilediğinin bilinci ile hareket ederek 2020’de elini çabuk tut fırsatı yakala sloganı ile hizmet vermeye başladık.

Biz Kimiz?

Biz sizlere kaliteli ürünleri en iyi fırsatlar ile sunmaya çalışan bir fırsat sitesi olarak hizmet vermekteyiz. Diğer pek çok online platformun aksine sizlere belirli günlerde değil sürekli olarak fırsatlar sunuyor; indirimli ürün veya ürünlere her daim ulaşabilmenizi sağlıyoruz. Hem üretici hem de tüketici arasında bir köprü oluşturan platformumuz alışverişin tek bir tarafını memnun etmenin ötesine geçen; alışverişin her iki tarafını da mutlu eden bir hizmet politikası ile sizlere hizmet vermektedir.

Vizyonumuz

Bölgede ve ülkemizde e-ticaret sektöründe lider olacak kalite ve güvenilirlikte hizmet sunarak hem tüketici hem de üreticiler arasında sarsılmaz bir köprü oluşturmak.

Misyonumuz

Yenilikçi ve hem üretici hem de tüketicilerin ihtiyaçlarına cevap veren, e-ticaret sektörünün en iyi şekilde optimize edilmesine katkıda bulunacak bir hizmet sunmak.

Neden vergelsin.com?

Aslında vergelsin platformunu tercih etmeniz için pek çok sebep bulunmaktadır. Son yıllarda mali durumlarından şikayet eden üreticilerin ve tüketicilerin sayısı ciddi oranda artış göstermiştir. Tüketiciler yüksek ürün fiyatlarından şikayetçiyken üreticiler ise tüketicilere ürünlerinin ulaştırılması aşamasında çok fazla aracı olmasından şikayet etmektedir. Günümüz teknolojisinin her geçen gün ilerlemesi ile ticari kar elde etme amacıyla aracı olan pek çok kişi bulunmakta ve ürün tüketicinin eline ulaşana kadar pek çok aracı tarafından alınıp satılarak fiyatı ciddi oranda artmaktadır. Bunun yanı sıra aynı zamanda hal ücreti, depo ücreti, pazar payı ve komisyon gibi durumlar da fiyatın artmasına neden olmaktadır.

Üretici ve Tüketiciler İçin Çalışıyoruz

Biz üretici ve tüketiciler arasında girmeyen, olabildiğince doğrudan bir hizmeti sizlere ulaştırmak için çalışıyoruz. Anlaştığımız üreticiler ürünlerini paketlemekte ve platformumuz bu ürünleri fırsatlarla sizlere sunmakta; vergelsin sitesi üzerinde fırsatları gören tüketiciler ürünleri sipariş etmektedir. Böylelikle araya fazla sayıda aracı girmediği için satın alacağınız ürünleri en ucuz fiyatlarla ulaşmanız mümkün kılınmaktadır.

Biz üeticilerin uzun vadeli çekler ile emeğinin karşılığını çok uzun süre sonra almasının önüne geçiyor onlara bir iki hafta içerisinde ödemelerini yaparak yeni yatırımlar yapmasına vesile oluyoruz. Tüketicilerimiz için ise aradaki alışveriş zincirini ortadan kaldırarak aracı sayısını teke indiren ve minimum fiyatla alışveriş yapacakları bir platformu sunma amacıyla çalışıyoruz.

Çalışma İlkelerimiz

Sizlere hizmet verirken belirlediğimiz çalışma ilkeleri doğrultusunda hareket ediyor ve kaliteli, birinci sınıf ürün ve hizmetlere ulaşmanız için çalışıyoruz. Çalışma ilkelerimiz aşağıdaki gibidir:

İşini Severek Yapan Ekip Arkadaşları

Kaliteli bir hizmete ulaşmanın anahtarının işini severek yapan, profesyonel ve tecrübeli ekip arkadaşları ile mümkün olduğunu çok iyi biliyoruz. Biz vergelsin alışveriş sitesi olarak işini severek yapan, hizmet verdiğimiz her bir müşterimize hassasiyetle yaklaşan, onların sorularına aydınlatıcı cevaplar veren ve kaliteli hizmet sunmamızda bize yardımcı olacak ekip arkadaşlarına iş zincirimizde yer veriyoruz.

Güvenilir Online Alışveriş Hizmeti

Günümüzde online platformda hizmet veren pek çok alışveriş sitesi bulunmaktadır. Ancak istenen kalite ve nitelikte hizmet üreten platform sayısı çok fazla değildir. Biz sizlere hizmet verirken güvenilir ve ihtiyaçlarınıza cevap verecek bir hizmet sunmak için üstün kalite ve nitelikte hizmetler sunuyoruz.

Güçlü ve Gelişmiş Teknolojik Altyapı

Bir e-ticaret sitesinin olmazsa olmazı güçlü ve gelişmiş bir teknolojik altyapıdır. Biz güvenilir, güçlü ve gelişmiş bir teknoloji ile hizmet vermek için vergelsin alışveriş sitemizin sürekli olarak geliştirilip yenilenmesini sağlıyoruz. Böylelikle sunduğumuz hizmet sırasında aksaklıkların ortaya çıkmaması için üstümüze düşeni yapıyoruz.

Fırsatlarla Dolu Alışveriş İmkanı

Pek çok platform özel günlerde ya da belirlediği bazı günlerde indirimli fiyat ve fırsatlar ile alışveriş yapmanıza olanak tanırken; biz sizlere sürekli olarak fırsat ve indirimler sunuyoruz. Böylelikle zaman kısıtlaması olmadan tasarruflu ve kazançlı bir alışveriş yapmanızı mümkün kılıyoruz. 24 saat boyunca sizlere sunduğumuz belli olan 3 fırsat ürünü ve sürpriz 2 fırsat ürünü ile her gün sizlere 5 adet fırsat ürününü ulaştırıyoruz.

Hem Üreticiyi Hem Tüketiciyi Memnun Etme Amacı

Hizmet verdiğimiz üretici ve tüketicilerimizi memnun edecek, onların beklenti, istek ve ihtiyaçlarına cevap verecek bir hizmet sunmayı kendimize amaç ediniyoruz. Böylelikle kusursuz ve tam olarak istediğiniz kalite hizmete ulaşmanızı sağlıyoruz.

Dinamik ve Hızlı Hizmet Garantisi

Zamanınızın ne kadar hızlı olduğunu biliyoruz. Sizlere hızlı ve dinamik bir hizmet sunarak aradığınız hizmet ya da ürüne en hızlı şekilde ulaşmanızı sağlıyoruz. Hizmetimizi hızlı bir şekilde gerçekleştirebilmek için siparişinizi aldığımız ilk andan itibaren çalışmaya başlıyor ve siparişinizi en kısa sürede sizlere ulaştırıyoruz.

Güvenilir ve Kaliteli Online Alışveriş Platformuyuz

Ekonomik fiyatlar ile kaliteli ürünlere ulaşmak istediğiniz her alanda çalışan, profesyonel ve kurumsal sitemizin hizmetlerine güvenebilir ve fırsatlarla dolu alışveriş sitesi vergelsin ile aradığınız ürün veya hizmetlere en kısa sürede ulaşabilirsiniz. 

BASINDA BİZ