0

VerGelsin Sıkça Sorulan Sorular

Sitemizin işleyişi hakkında Sık Sorulan Sorular

Sitemizin işleyişi ile ilgili Merak ettiğiniz soruyu aşağıdaki başlıklardan uygun olanını seçereksorunuza cevap bulabilirsiniz..

VerGelsin.com bir fırsat sitesidir. VerGelsin bir gün değil her gün fırsat sitesidir. Hemen tüketiciyi hem de üreticiyi memnun etmek için kurulmuş bir sitedir.

asdas

Fırsatların belli bir zamanı bulunmaktadır. Bu zaman aralığında alınmayan fırsat ürünlerini daha sonra fırsata çıkmadığı sürece satın alamazsınız. Ama üzülmeyin sizin fikirleriniz ve istekleriniz bizim için çok önemli kaçırdığın fırsatlar sayfamızda tekrar fırsata çıkmasını istediğiniz ürünü oy vererek tekrar fırsata çıkma oranını artırabilirsiniz. 

Bunun en büyük sebeplerinden bir tanesi aracı sayısını teke inmesinden kaynaklanmaktadır. Bir diğer etken ise ürünleri toptan fiyatına almamızdan kaynaklanmaktadır. Ver Gelsin ile bir gün değil her gün kazançlı çıkın.

Bir ürün nihai tüketiciye ulaşana kadar birçok aracıdan geçmektedir. Her aracıdan sonra fiyat doğal olarak artmaktadır bu sebepten ötürü birçok e ticaret sitesinde fiyatlar daha pahalıdır. 

Maalesef hayır. VerGelsin sadece Türkiye içi hizmet vermektedir. Yurt dışı sipariş seçeneklerimiz planlarımız arasında yer almaktadır.

Maalesef hayır. Bunun başlıca sebeplerinden bir tanesi bu ödeme siteminin çok fazla suistimal edilmesidir. Bu yüzden ödeme seçeneklerimizin arasında kapıda ödeme seçeneği yer almamaktadır ve almayacaktır.